loading

2019 KEYİF ÜSSÜ BANYOLAR


Ayaklı Küvetler ……

Büyük metrajlı banyolarınız ve yatak odalarınız için ayaklı küvet seçimi yaparak mekandaki tasarım olgusunu arttırabilirsiniz.Keyfine düşkünlerin tercihi olan ayaklı küvetler farklı renk alternatifleri ile 2019 tredlerinde yer alıyor.

Akıllı Separatörler ……

Banyonuzda duş ve lavabo bölümlerini ayırmak için kullanılacak duvarları kullanışlı nişlere dönüştürebilirsiniz.Niş görsel olarak güzel görünmenin yanı sıra depolama işlevi gördüğü için yıllardır trend olmaya devam ediyor.

Küçük Galeriler ……

Projelerde misafir tuvaletlerinde uygulamasını önerdiğimiz tasarım tablolar misafirlerinize küçük bir galeri şöleni yaşatmanızı sağlayacak.Görsel şölenin yanı sıra mekanın duvarlarına ruh katan tablolar tasarımın sadece salon veya yaşam alanlarıyla sınırlı olmadığının göstergesi olacaktır.

Banyo Duvarları ……

2019 yılında duvar kağıdı kullanımı banyolardan uzaklaşarak,yerini geleneksel seramiklere bırakıyor.Temizliği kolay kullanışlı seramikler tercih sebebi olmaya başlıyor.Farklı boyutlarda  altıgen seramiklerin çok tercih edildiği banyolar farklı bir görünümle karşımıza çıkıyor olacak.

Banyoda Halı ……

Kalıplaşmış formların dışına çıkarak bu sene büyük metrajlı banyolarda antika halı & kilimlere rastlıyoruz.Mekana özgünlük katan  antika kilimler estetikliği öne çıkarıyor.

Banyolarda bitkilerin sırrı ……

Banyolarda doğayı yaşam alanlarına entegre edebilme fikrinden ortaya çıkan bitkilendirme alışılmışın dışında bir tarz olarak karşımıza çıkıyor.Genel olarak yeşil yapraklı bitkilerin kullanımının önerilmesi ile ortaya çıkan etki nemden hoşlanan türlere yönelmeye teşvik ediyor.Aloe Vera , bambu ve orkide gibi bitki türlerini 2019 trendlerinde görüyor olacağız.

Banyolara Hakim olan Renkler ……

2019 yılında banyolarda beyaz hakimiyeti sürüyor olacak.Beyaza eşlik eden ahşap tonları , gri ve siyah oluyor.Büyük ebatlı seramikler ve yuvarlak hatlar mobilyalardan lavabo ve aynalara kadar her detay da hakimiyetini gösteriyor.

Mekanlarda keyfiniz bol olsun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir