loading

Mobilya Tasarımı ve Üretimi

Mobilya tamamen kişiye özgün olsun sloganıyla mekanınıza uygun mobilya tasarım ve üretim hizmeti

Sorularınız mı Var?

Bize Yazın

Sandalye
gazzelladecor

En Rahat, En Şık

_

An interior designer is someone who plans, researches, coordinates, and manages such projects. Interior design is a multifaceted profession that includes conceptual development, space planning, site inspections, programming, research, communicating with the stakeholders of a project, construction management, and execution of the design.

Yaşam Koltuğu

Evin Her Anında

_

Yaşam Alanlarınızı Farklı Kılmak, Gerek Dinlenmek, Gerek TV İzlemek, Gerekse Dostlarınızla Sohbet Etmeniz için…

gazzelladecor
Dresuar
gazzelladecor

Size Özel, Sizin İçin

_

Günlük hayatta çok fazla duyulmayan mobilya isimlerinden bir olan dresuar kelimesi dilimize Fransızca’dan geçen sözcüklerden birisidir. Dresuar adı verilen mobilya ise, evlerin özellikle giriş adı verilen antre kısımlarında kullanılan, düz ayaklı olan ve çoğunlukla çok işlevli bir sehpaya benzeyen bir mobilya türüdür.

Berjer

Tek Başınalığın Dayanılmaz Hafifliği

_

Berjer, hiç şüphesiz ki bir koltuk türüdür. Adından rahatlıkla anlaşılabileceği gibi Fransız kökenli bir mobilya olan berjerin orijinal yazılışı ise “bergère” şeklindedir. Tek kişilik bir koltuk olması ise diğer koltuklardan ayrılan temel özelliğidir.

Arkalığı ve iki yanında kolçak bulunan berjer, oturulacak yeri geniş bir mobilyadır. Kullanım amacına göre yüksek veya daha alçak sırt bölümü seçeneklerine sahip olan berjer koltuğun konforu şıklıkla bir araya getirdiğini söylersek, yanlış olmayız.

 

gazzelladecor
Masalar
gazzelladecor

Her Alanda, Her Mekanda

_

Sadece Yemek Yemek mi? Ders Çalışmak, Telefonla Konuşmak, Arkadaş Sohbetleri, Bilgisayarda Vakit Geçirmek ve Daha Niceleri için …